english
Min. 4 znaki

Nowości

Aqualyx

Aqualyx

Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa dla chirurgicznej liposukcji. Zabieg ten daje szansę na uzyskanie płaskiego brzucha, wymodelowanych bioder i smukłych ud wówczas, gdy mimo diety i ćwiczeń nie udaje się tego uzyskać. Do tej pory jedynym rozwiązaniem na pozbycie się uporczywego i trudnego do zlikwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej w niektórych lokalizacjach była chirurgiczna liposukcja. Nadal jest to bardzo skuteczna, ale inwazyjna metoda. Aqualyx natomiast jest zabiegiem nieinwazyjnym, a przy tym skutecznym i bezpiecznym. Jest to roztwór deoksycholanu sodu – substancji o właściwościach detergentu, która potrafi doprowadzić do całkowitego zniszczenia komórek tłuszczowych, czyli adipocytolizy. Dzięki nowej technice, zwanej intralipoterapią, Aqualyx redukuje nadmiar trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej.
Aqualyx to dziś jedyny na świecie zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej.
Aqualyx nie zastępuje liposukcji. Jest zabiegiem nieoperacyjnym. Wyróżnia się znacznie mniejszą urazowością i nie wyłącza pacjenta z codziennego życia.  

Więcej o zabiegu przeczytasz w sekcji poświęconej dermatologii estetycznej.
Gabinet Ekoderm
Dermatologia Lecznicza i Estetyczna

ul. Chodkiewicza 3 lok. 29
02-593 Warszawa (Mokotów)
tel. +48 604 520 011
Dermatologia Estetyczna Warszawa