PIĘKNO
Dermatologia Estetyczna Warszawa Liść 1

Laseroterapia i inne


Laser frakcyjny MedArt FRx CO2 - Zabiegi laserowe
Laserem frakcyjny CO2 emituje podczas jednego impulsu liczne mikrowiązki światła laserowego, które wypalają w skórze liczne mikrokolumienki obejmujące warstwę naskórka i skóry właściwej. Impulsy laserowe emitowane są na powierzchni skóry jeden obok drugiego, co w rezultacie pozwala na wytworzenie siateczki mikrouszkodzeń na danym obszarze skóry. Jest to planowe mikrouszkodzenie skóry, które pobudza otaczającą zdrową tkankę do wzmożonej regeneracji. Każda mikrokolumienka uszkodzonej laserem skóry otoczona jest zdrowymi komórkami skóry, które zaczynają intensywnie się namnażać. Pobudzone zostają procesy naprawcze, co w rezultacie daje intensywną regenerację obszaru, który został poddany terapii.

Ideą resurfacingu laserowego jest regularne i przewidywalne uszkodzenie powierzchni skóry, które pobudza ją do wzmożonej regeneracji i odbudowania dokonanych planowych uszkodzeń, dzięki czemu uzyskujemy nową i lepszą strukturalnie tkankę. Uszkodzenia są mikroskopijne i otoczone są dookoła strefą zdrowej skóry, dzięki czemu gojenie i regeneracja tych uszkodzeń zachodzi bardzo szybko, a rekonwalescencja pacjenta po zabiegu jest stosunkowo krótka. 
 
W gabinecie Ekoderm oferujemy Państwu pełny zakres zabiegów z wykorzystaniem lasera  MedArt FRx CO2. Szczegółowy opis zabiegów został zamieszczony w sekcji poświęconej zabiegom laserowym.

Wszystkie zabiegi

Ekoderm to m.in.